פותחים את המשק, ממשיכים לשמור על ההנחיות בראש פינה.

תושבים יקרים שלום,
כולנו שמענו (ושמחנו!) על החלטות הממשלה להתחיל בפתיחה הדרגתית של המשק, ולפתוח את הגנים מיום ראשון הקרוב. אנחנו מברכים על ההחלטה, היא סימן טוב, ועכשיו עלינו להמשיך לשמור על ההנחיות ועל ראש פינה ירוקה.

היציאה המדורגת
מהסגר תיעשה עם הקפדה על שמירת מסכה וריחוק חברתי, בד בבד עם החזרה לגנים, פתיחת מסגרות חינוך חברתי ותיווך למידה לילדי כיתות א-ו ולבני הנוער.

מענה לתושבים:
הימשכות המשבר מביאה עימה זרם גובר של פניות למחלקת הרווחה לסיוע רגשי וכלכלי. צוות העובדות הסוציאליות עובד תחת עומס גדול, בניסיון לתת מענה מהיר העונה על הבקשה. לצערנו לא לכל הפניות מתאפשר פתרון מהיר ומספק בתוך זמן קצר, ובמקרים כאלה אנחנו מבקשים להתאזר בסבלנות, ולסמוך על עובדות הרווחה המסורות שלנו שהטיפול בפנייה שהן לא ירפו וימשיכו בדרך להשגת המענה.

*קשר יזום ומענה לפניות*
במקביל פועל מערך מתוגבר של קשר טלפוני יזום לתושבים, במרכזו בירור אכפתי ותומך על שלומם של תושבינו בקבוצות הסיכון ובכלל, נמשך ליווי משפחות ויחידים במחלקת הרווחה, טיפול בפניות חדשות, שמירת המושבה נקיה, קורסים וחוגים מקוונים מטעם במרכז הקהילתי ומרכז הצעירים, ושמירת רציפות תפקודית בכל השירותים המוניציפאליים.

 

*תרבות בימי קורונה*
חשוב לציין שהספרייה מעניקה שירות take away להשאלת ספרים (בתמונה), מועדון הוותיקים פועל בהתאם למגבלות, והחלה מכירת הכרטיסים לפסטיבל סרטי הרפתקה 21-31.10 שיהיה אצלכם בבית (פרטים וכרטיסים וקוד הטבה לתושבי המושבה)

 

לסיום, החזרה (גם אם הדרגתית) לשגרה נותנת תקווה, משמחת, ובחוץ כבר נעים, וסתיו, והנה כבר שבת. והנה גם הפסנתר (חתיך!) שנתרם לבית המוסיקה בראש פינה וממש, אבל ממש מחכה כבר לילדים ונוער שילמדו לנגן עליו, פסקול חדש לתקופה המאתגרת הזאת…

אנחנו נמשיך לעדכן, וביחד נעבור את התקופה הזו בשלום ⚘

רוצים להשאר מעודכנים?

הצטרפו לרשימת הדיוור של המועצה וקבלו עדכונים שוטפים, מידע ואפשרות להיות חלק פעיל ממעגלי השיתוף של הנהגת המועצה

רוצים להשאר מעודכנים?

הצטרפו לרשימת הדיוור של המועצה וקבלו עדכונים שוטפים, מידע ואפשרות להיות חלק פעיל ממעגלי השיתוף של הנהגת המועצה

עקבו אחרי עדכונים ומידע ברשת

נגישות